|
|
|
At Byron |
REGIONAL SEMIFINAL |
Byron |
|
4:30 pm |
South Beloit |
|
|
|
|
|
At Byron |
REGIONAL SEMIFINAL |
Winnebago |
|
6:30 pm |
Galena (H.S.) [Coop] |
|
|
|
|
|
At Chicago (Acero/Soto) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Acero/Soto) |
|
4:30 pm |
Chicago (Acero/Garcia) |
|
|
|
|
|
At Chicago (C. Academy) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Des Plaines (Willows Academy) |
|
4:00 pm |
Chicago (Disney II) |
|
|
|
|
|
At Chicago (C. Academy) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (C. Academy) |
|
5:30 pm |
Chicago (Foreman) |
|
|
|
|
|
At Chicago (C. Hope Academy) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (C. Hope Academy) |
|
4:00 pm |
Chicago (Ogden International) |
|
Site: Altgeld Park |
|
|
|
|
At Chicago (C. Hope Academy) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Our Lady of Tepeyac) |
|
6:00 pm |
Chicago (Phoenix Military Academy) |
|
Site: Altgeld Park |
|
|
|
|
At Chicago (Cristo Rey Jesuit) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Noble/Rauner) |
|
5:00 pm |
Chicago (C. Military Academy-Bronzeville) |
|
Site: Harrison Park |
|
|
|
|
At Chicago (Latin) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Latin) |
|
4:30 pm |
Chicago (Noble/Noble Academy) |
|
Site: Lincoln Park Southfield Turf |
|
|
|
|
At Chicago (Latin) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Lycée Français de Chicago) |
|
4:30 pm |
Chicago (Holy Trinity) |
|
Site: Montrose West Turf Field |
|
|
|
|
At Chicago (Marine Leadership Academy) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (F.W. Parker) |
|
4:30 pm |
Melrose Park (Walther Christian) |
|
|
|
|
|
At Chicago (University) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Chicago (Horizon/Southwest Chicago) |
|
4:30 pm |
Chicago (Carver Military Academy) |
|
|
|
|
|
At Chillicothe (Illinois Valley Central) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Athens [Coop] |
|
4:30 pm |
Chillicothe (Illinois Valley Central) |
|
|
|
|
|
At Chillicothe (Illinois Valley Central) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Macomb |
|
6:30 pm |
Stanford (Olympia) |
|
|
|
|
|
At Deerfield (Rochelle Zell) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Deerfield (Rochelle Zell) |
|
3:00 pm |
Schaumburg (S. Christian) |
|
|
|
|
|
At Deerfield (Rochelle Zell) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Winnetka (North Shore Country Day) |
|
5:00 pm |
Northfield (Christian Heritage Academy) |
|
|
|
|
|
At Edwardsville (Metro-East Lutheran) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Breese (Mater Dei) |
|
4:30 pm |
Wood River (East Alton-W.R.) |
|
|
|
|
|
At Edwardsville (Metro-East Lutheran) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Roxana |
|
6:30 pm |
Edwardsville (Metro-East Lutheran) |
|
|
|
|
|
At Elmhurst (IC Catholic) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Skokie (Ida Crown) |
|
4:00 pm |
Chicago (Rickover Naval Academy) |
|
Site: Plunkett Athletic Complex |
|
|
|
|
At Elmhurst (Timothy Christian) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Westmont |
|
4:30 pm |
Villa Park (Islamic Foundation) |
|
|
|
|
|
At Greenville |
REGIONAL SEMIFINAL |
Greenville |
|
4:00 pm |
Piasa (Southwestern) |
|
|
|
|
|
At Greenville |
REGIONAL SEMIFINAL |
Staunton [Coop] |
|
6:00 pm |
Gillespie |
|
|
|
|
|
At Hillsboro |
REGIONAL SEMIFINAL |
Alton (Marquette) |
|
4:30 pm |
Carlinville [Coop] |
|
Site: Hillsboro Sports Complex |
|
|
|
|
At Hillsboro |
REGIONAL SEMIFINAL |
Litchfield |
|
6:30 pm |
Hillsboro |
|
Site: Hillsboro Sports Complex |
|
|
|
|
At Kankakee (McNamara) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Herscher |
|
4:30 pm |
Momence |
|
|
|
|
|
At Manteno |
REGIONAL SEMIFINAL |
Beecher |
|
4:30 pm |
Wilmington |
|
|
|
|
|
At Manteno |
REGIONAL SEMIFINAL |
Coal City |
|
6:30 pm |
Manteno |
|
|
|
|
|
At Marengo |
REGIONAL SEMIFINAL |
Johnsburg |
|
4:30 pm |
Poplar Grove (North Boone) |
|
|
|
|
|
At Marengo |
REGIONAL SEMIFINAL |
Woodstock (Marian) |
|
6:30 pm |
Marengo |
|
|
|
|
|
At Monticello |
REGIONAL SEMIFINAL |
Bloomington (Central Catholic) |
|
4:30 pm |
Urbana (University) |
|
|
|
|
|
At Quincy (Notre Dame) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Auburn |
|
4:00 pm |
Springfield (Lutheran) [Coop] |
|
Site: Auburn High School |
|
|
|
|
At Rock Island (Alleman) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Genoa (G.-Kingston) |
|
5:00 pm |
Princeton |
|
Site: Alleman Sports Complex |
|
|
|
|
At Springfield (Sacred Heart-Griffin) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Springfield (Sacred Heart-Griffin) |
|
4:30 pm |
Riverton [Coop] |
|
|
|
|
|
At Springfield (Sacred Heart-Griffin) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Virden (North Mac) [Coop] |
|
6:30 pm |
Pana |
|
|
|
|
|
At Stillman Valley |
REGIONAL SEMIFINAL |
Stillman Valley |
|
4:00 pm |
Rockford (Lutheran) |
|
Site: 308 W Main St, Stillman Valley |
|
|
|
|
At Stillman Valley |
REGIONAL SEMIFINAL |
Rockford (R. Christian) |
|
6:00 pm |
Rockford (Christian Life) [Coop] |
|
Site: 308 W Main St, Stillman Valley |
|
|
|
|
At Waterloo (Gibault Catholic) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Belleville (Althoff Catholic) |
|
4:00 pm |
Mt. Carmel |
|
Site: Oerter Park |
|
|
|
|
At Waterloo (Gibault Catholic) |
REGIONAL SEMIFINAL |
Waterloo (Gibault Catholic) |
|
6:00 pm |
Metropolis (Massac County) |
|
Site: Oerter Park |
|
|
|
|
At Williamsville |
REGIONAL SEMIFINAL |
Williamsville |
|
5:00 pm |
Decatur (St. Teresa) |
|
|
|
|
|
At Williamsville |
REGIONAL SEMIFINAL |
Decatur (Unity Christian) [Coop] |
|
7:00 pm |
Bloomington (Cornerstone Christian Academy) [Coop] |
|
|
An asterisk (*) indicates the school that most recently submitted information on the contest.